WSPIERAMY

Wartościami, jakimi się kierujemy są niezmienne – i w życiu, i w pracy – są dla Nas prawda, szczerość i bycie Razem. To bycie Razem przejawia się również w poczuciu, że prowadzenie firmy to nie tylko zarabianie (chociaż bez tej podstawy materialnej nie mogłyby zaistnieć inne działania, w które się angażujemy), ale również umiejętne dzielenie się . Dlatego od momentu powstania Key, czyli od 1991 roku, angażowaliśmy się w pomoc i wparcie tym, którzy tego potrzebowali. Zawsze to była, będzie i jest pomoc rzeczowa, adekwatna do naszych aktualnych możliwości. Każdy, także i my, mamy zarówno sposobność, jak i ograniczenia. Jednak na każdą prośbę o pomoc staramy się odpowiedzieć i w miarę możliwości wesprzeć.

Od wielu lat współpracujemy z Domami Dziecka i Domami Samotnej Matki, początkiem naszego zaangażowania było niezwykłe Spotkanie z dyrektorem domu dziecka w Obornikach Śląskich w roku 1994. Wspaniałym człowiekiem, który wszedł do pokojuw biurze wczesną wiosną i ujął Nas swoją szczerością , MocąSerca (!) i radością z przyjęcia takiej formy pomocy, jaka była możliwa – kolorowej bielizny naszej dla dziewcząt i chłopców :-)). To był piękny czas i początek wspólnej drogi, spotkańz dziećmi, wspólnego świętowania w domu dziecka i podczas imprez plenerowych. Ważne doświadczenie, które na zawsze pozostawiło po sobie piękne wspomnienia…

W 1997 roku zaangażowaliśmy się w pomoc dla powodzian,
którzy stracili cały dobytek. Czując, że chociaż tym drobnym
gestem możemy ich wesprzeć w tak trudnych dla nich chwilach.
Ostatnio włączyliśmy się także w dostarczenie materiałów dla
warsztatów terapeutycznych w Zakładach Karnych. Cieszymy się,
że nasze piękne dzianiny mogą odrodzić się w nowych formach i
kształtach i pomóc komuś w realnej zmianie jego życia.

Latem ubiegłego roku dołożyliśmy swoją cegiełkę do zorganizowania pielgrzymki dla osób bezdomnych zainicjowaną przez Fundacje Kapucyńską. Wierzymy, że pewnymi rzeczami możemy się dzielić i wymieniać, jednak bielizna jest czymś tak osobistym i prywatnym, że każdy powinien mieć komfort posiadać ją tylko dla siebie .

Jeśli chcą Państwo do nas napisać w sprawie wsparcia materialnego, prosimy o kontakt na adres:

pierwszy stanik z miseczkami | Sklep internetowy KEY