Koszty dostawy

Koszty dostawy

Wszystkie zamówienia o wartości od 200 zł wysyłamy na nasz koszt.


Pozostałe formy dostawy:
  •     Kurier DPD – 16,90 zł
  •     DPD Pick up - 13,50 zł
  •     Paczkomaty InPost – 12,50 zł
  •     Odbiór w sklepie stacjonarnym – 0 zł

Czas realizacji zamówienia 3-7 dni roboczych.

P.S. W wyjątkowych dniach (takich jak święta lub weekend) spędzamy czas z naszymi rodzinami, więc czas realizacji może się delikatnie wydłużyć.

Kurier DPD

Nasza umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj 48h od złożenia zamówienia. Kurier podejmie dwukrotną próbę dostarczenia towaru, po tym czasie nieodebrane zamówienie zostanie zwrócone do sklepu internetowego.

Paczkomaty InPost

Dostawa do paczkomatu 1-3 dni robocze od wysłania towaru.

Odbiór w naszym Autorskim Sklepie „Wilczy Zakątek” we Wrocławiu

Sklep zlokalizowany jest przy ul. Benedykta Polaka 20, sklep otwarty: pn.-pt. 11:00-17:00, sob. 11:00-14:00. W przypadku wyboru tej metody dostawy czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj do 3 dni. Do czasu realizacji zamówienia nie wliczają się weekendy i dni wolne od pracy. Klient otrzyma wiadomość SMS z informacją o możliwości odbioru zamówienia, które będzie na niego oczekiwać przez 5 kolejnych dni.

Uwaga! Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się z nami – na adres email: sklep@key.com.pl