ciepła bielizna KEY, malinowy szlafrok

Życie Ciała to Oddech i ...Radość

Na co dzień nasza uwaga skupiona jest głównie na wyglądzie zewnętrznym, przez co ciągle zapominamy o nawiązywaniu relacji z wnętrzem. Wizerunek staje się priorytetem, dla którego jesteśmy w stanie poświęcać energię i czas. Zaniedbujemy przy tym to, czego chce od nas Ciało. O jego potrzebach przypominamy sobie dopiero w chwili pojawienia się bólu lub niedomagań. To wtedy uświadamiamy sobie, jak ważna jest codzienna troska o naszą sferę wewnętrzną.

Wprowadzając zdrowe nawyki w naszym codziennym życiu,spożywając posiłek, zastanówmy się jak dobrze nie tylko nakarmić, ale przede wszystkim odżywić nasze Ciało. Zapewnijmy mu odpowiednią, zdrową dawkę snu, głębokiego odprężającego oddechu i aktywności fizycznej. Może o czymś zapominamy albo świadomie pomijamy - potrzeba zatrzymania się w codziennych obowiązkach i prosta  pielęgnacja, mogą okazać się tym, czego właśnie najbardziej potrzebujemy...

Postarajmy się wsłuchać w sygnały, które nieustannie wysyła do nas Ciało. Na co dzień otaczajmy je komfortem. Lubi ono wygodną bieliznę, która pozwoli poczuć mu się swobodnie. Zadbajmy o dopasowanie materiału i kroju, aby doświadczać radości. Wybierajmy mądrze - najlepiej w pełni naturalną bieliznę.

Zapraszamy do kontaktu KONTAKT