Terapia kolorem - wakacje w kolorze Nieba

Terapia kolorem - wakacje w kolorze Nieba

Cudowny błękit letniego poranka, lazur morza, granatowe chmury przed burzą… Niebieski latem występuje niemal we wszystkich odcieniach. Kochają go mężczyźni i uwielbiają kobiety. Wszyscy lubimy kolor niebieski, zwłaszcza że idealnie współgra z piżamami, nocnymi koszulkami i codzienną bielizną. Ma w sobie moc wyciszenia, nutę elegancji, lekkość powietrza i głębię wody. Ciemniejsze niebieskie wibracje podnoszą zaufanie, szacunek i osadzenie w sobie. Ci, którzy kochają kolor niebieski to najczęściej ludzie, którzy chcieliby coś wartościowego po sobie zostawić lub zapisać się w pamięci swojej społeczności, niezwykle twórczy i empatyczni. Jest to szczególny kolor dla naszej marki i pojawia się w każdej naszej kolekcji...💙

 

Ulubiony kolor mężczyzn

Niezależnie od pory roku panowie lubią bieliznę nocną w odcieniach blue. Czy to w klasycznej, gładkiej odsłonie, czy uniwersalnych paskach albo wesołych kolorowych printach 💙 dlatego zawsze znajdziecie u nas szeroką gamę niebieskiej bielizny. Dla wilków morskich mamy majtki i piżamy inspirowane morzem — z nadrukiem żaglówki, kotwicy lub kompasu. Wszystkie te wyjątkowe zdobienia podkreślają męskość i są idealne na wakacyjne wyjazdy w nieznane.

 

 

Nasza bazowa kolekcja męskiej bielizny to ukłon w stronę granatu. W naszej kolekcji bambusowej znalazły się niezwykle wygodne piżamy, slipy i bokserki, które są jak druga skóra i cudownie chłodzą Ciało podczas upałów. Głęboko wierzymy, że idealna bielizna dla mężczyzn to taka, która dodaje siły i energii, a także zapewnia pełną swobodę noszenia w domu i w pracy. A połączenie klasyki i nowoczesności w naszych piżamach dla mężczyzn to sprawdzone kroje dopełnione ciekawymi, inspirującymi grafikami nawiązującymi do natury, cykli przyrody, mocy żywiołów i rodzinnej tradycji.

 

Nasz niebieski powrót do korzeni


Projektując nasze wzory każdy najdrobniejszy szczegół wybieramy z namysłem - by nosząca nasze piżamy kobieta mogła poczuć ich moc i dobrą energię... Z czułością powracamy do ludowych zdobień i łączymy je z unikatowymi barwami, dzięki którymi motywy w nich ujęte możecie poczuć Ciałem i całą swoją duszą… Piękno ludowych wzorów żyje na dwa sposoby: kiedy chylimy czoło i w szacunku stąpamy po śladach przodków albo drugi - kiedy twórczo przenosimy wzory w Czasie i w nawiązaniu, ale już nieco innej formie i zdobimy nimi damskie ubrania: sukienki, piżamy, bieliznę.. I taką drogą idziemy w Key – odwołujemy się do rodzimej Twórczości jako inspiracji, punktu wyjścia do własnych poszukiwań, tęsknoty za Żywymi Źródłami naszej tradycji – sztuką ludową, słowiańskimi odniesieniami.. to nieskończona przestrzeń do reinterpretacji i ukłonu w stronę tych Kobiet, które na długo przed nami... malowały, haftowały i z uśmiechem tworzyły 💙 dla siebie i swoich bliskich - z Miłości i z zachwytu nad światem. Piżamki, wygodne komplety i zwiewne sukienki z motywami ludowymi są częścią każdej naszej kolekcji. Tegoroczna odsłona etnostylizacji, nawiązuje do subtelnych, kwiatowych haftów, czyli wyższego stopnia wtajemniczenia spośród różnych technik zdobień. Wszystkie rejony Polski mają swoje skarby, są naszą chluba i dumą, którą warto na nowo twórczo odkrywać, wspominać, interpretować i po prostu zachwycać się tym, skąd jesteśmy.

Karolina