Szlafrok to ukojenie i prawdziwy „slow life”

Szlafrok to ukojenie i prawdziwy „slow life”

Kiedy myślę o szlafroku przychodzą do mnie trzy zasłyszane zdania:

❤ „W życiu potrzebne są PRZERWY, bo one są kluczem do Harmonii Życia.”

❤ ❤ „Dojrzałość zaczyna się wtedy, kiedy kupujesz swój pierwszy szlafrok.”

❤❤❤ „Rób WSZYSTKIE rzeczy w ciągu dnia tak, jakbyś miał na sobie szlafroczek.”

Uwielbiam je wszystkie, bo dokładnie oddają to jak pragnę by czuło się moje Ciało i moja Dusza. Pokazują też, że szlafrok to osobna, pełna magii opowieść. Trochę jak świt i zmierz – szlafrok jest stanem pomiędzy naszą aktywnością a regenracją. Dla jedych miękki szlafrok jest opóźnieniem poranka i wtedy staje się przedłużeniem ciepłego łóżka. Dla innych szlafrok jest chwilą oddechu po całym dniu - Czasem dla Siebie, zanim przyjdzie sen…  A dla osób takich jak ja, którzy stronią od pośpiechu - szlafrok to oddech. Głęboki i przyjemny. Prawdziwy slow life, który mówi że każda pora dnia to dobra pora na szlafrok 😊 Poranna kawa smakuje w nim lepiej… Dzwonek do drzwi to nie problem, bo w szlafroku czuję się ubrana, a po wieczornej kąpieli mięsisty szlafrok otula niczym ciepła chmurka… A otulając się ciepłem pomagamy ciału utrzymać organizm w zdrowiu i harmonii.

Miękki szlafrok dla ukochanego mężczyzny

męski szlafrok, szlafrok dla mężczyzny

Ideały nie istnieją.. ale kiedy słyszysz od mężczyzny, że uwielbia swój szlafrok bo jest elegancki, miły w dotyku oraz magiczne „Czuję się w nim pewny siebie, dodaje mi energii i męskości” to w sumie czego oczekiwać więcej? W męskim świecie funkcjonalność i wygoda muszą się spotkać by zaistniał komfort. Wtedy jest szansa na odpoczynek, oddech, luz. Dzięki temu następuje wylogowanie się ze świata obowiązków, powinności, rzeczy do zrobienia.. a jesień i zima to naturalny czas zwolnienia i zatrzymania. Przerwy i regeneracji. Nasze Ciała potrzebują wtedy czułości, ciepła i otulenia… i miękkości szlafroka.  

Pełne gracji lekkie podomki

podomki dla kobiet

Podomka to zwiewna siostra szlafroka. Odkrywamy na nowo jej MOC i radość, w jaką wprawia nasze ciało. Leciutka, dająca ciepło i delikatne otulenie. Podomka może być ubierana na piżamkę lub gołe ciało. Niemal całoroczna - bo uśmiecha się do nas od wczesnej jesieni aż po koniec wiosny. Zachwycająca, aksamitna w dotyku dzianina i energetyczny wzór to przepis na doskonały nastrój. Terapia kolorem? U nas zawsze! I co ważne możecie ją mieć stale obok siebie, bo po złożeniu podomka zajmuje mało miejsca i pojedzie z Wami wszędzie, gdzie zapragniecie ❤

Idąc za potrzebami ciała, przygotowaliśmy dla Was podomki i szlafroki damskie w dwóch długościach do wyboru – klasycznej (przed kolano) i dłuższej, eleganckiej (za kolano). Dzięki temu łatwo dopasujecie je do swoich preferencji ciepła, wzrostu i sylwetki. Wewnętrzna tasiemka i szeroki, wygodny pasek sprawią, że szlafrok lub podomka będą trzymały się blisko ciała, subtelnie podkreślając kobiece kształty.

kobiety w szlafrokach

Szlafrok – kobieca przyjemność na chłodny czas

Domowe, sobotnie spa? Ty i Przyjaciółka, własnoręcznie przygotowane maseczki i pogaduchy w wygodnych szlafrokach.. a może Ty, ciepły napar i błoga cisza… a może gromadka dzieci i smażenie niedzielnych naleśników? Solo czy z bliskimi, w szlafroczku wszystko jest przyjemniejsze – odpoczynek i bycie razem. Szlafrok to synonim dobrego samopoczucia, komfortu i życzliwości. W jakiś magiczny sposób sprawia , że jesteśmy bliżej siebie…  z większą czułością i uważnością wykonujemy te same czynności co zawsze, a „szlafroczkowy nastrój” otula wszystko co robimy. Najpewnej dlatego tak często wybieramy go jako upominek – na urodziny, gwiazdkę, przesilenie zimowe. W nim zaklęte jest „wszystkiego dobrego”, które sobie w takich sytuacjach życzymy. Szlafrok to ciepło i spokój, czyli taki stan, którego pragniemy w zimowy czas jak najwięcej. W którym nie musi się nic dziać, po prostu jesteśmy i jest nam ze sobą naprawdę dobrze.