bielizna Key, wygodne majtki, naturalne majtki

Najbliżej ciała – poradnik zdrowej i wygodnej bielizny dla kobiet

W Key od wielu lat rozmawiamy z Kobietami o potrzebach i pragnieniach płynących z ciała. To tworzy niezwykłą przestrzeń do ciekawej, dojrzałej wymiany  osobistych Doświadczeń: odczuć blisko skóry, intymnego komfortu poszczególnych krojów, przeszyć, koronek,dotyku każdego materiału, by na własnej skórze poczuć wszystko, co stworzyliśmy.

Z czułością i uwagą, czyli wygodna bielizna dla Kobiet od Kobiet                                      

Wygoda przede wszystkim

 „Kochamy nasze Ciała – wszystkie!" Wołamy głośno, by podkreślić jak ważne jest, aby nasza bielizna była wygodna i wprawiała Ciało w dobry nastrój. Dlatego stworzyliśmy majtki o różnych poziomach zabudowania, by dobrać je do potrzeb naszego ciała, wieku i  pory roku.

Zdrowie w naturze

Ciało Kobiety jest wyjątkowe, a idealna bielizna to taka, która miękko układa się na naszej figurze, jest zdrowa i dba o nasz komfort. Ciało to nasz dom. Troska o nie to troska o zdrowie, by jak najdłużej niosło nas w życie. Wybierajmy taką bieliznę, która wspiera witalność ciała. Nasze majtki tworzymy z naturalnych bawełnianych i bambusowych dzianin pozwalających skórze oddychać, odpowiednich nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Ważna jest dla nas jakość, by piękno łączyło się z tym, co zdrowe i co będzie Was cieszyło przez długi czas. Bo trwałość ulubionej bielizny to podstawa zaufania, jaką od lat nas obdarzacie i o której pamiętamy starannie wybierając miękkie koronki, delikatne gumki i migające malutkie cyrkonie…

Ulubione wzory i kolory  

Wchodząc do naszego sklepu odkryjecie bieliznę w pięknych barwach i wygodnych krojach, które otulają sylwetkę. Zobaczycie wzory malowane miękkim ołówkiem - rysujemy zioła, kwiaty, liście i gałązki, czerpiąc inspiracje prosto z Natury. Kochamy rodzimą kulturę, dlatego zawsze w naszych kolekcjach bielizny odnajdziecie rysunki nawiązujące do ludowego wzornictwa i słowiańskich żywych treści. Pamiętamy o mocy i magii barw jakimi się otaczamy i które poprawiają nam nastrój od samego rana.

kobieca bielizna, bielizna key, bielizna na jesień

Terapia kolorem to radość udanego dnia

Nasze ponad 30letnie doświadczenie tworzenia zdrowej, kolorowej bielizny zaowocowało stworzeniem wielu krojów majtek na każdą kobiecą figurę. Są modele fig, które towarzyszą nam od lat oraz takie, które swoją premierę miały dopiero w tym sezonieMy i nasze ciała zmieniamy się i zmieniają się nasze potrzeby. Dużo kobiet dzieli się z nami swoimi marzeniami o wygodnych majtkach, dając nam impuls do pracy nad kolejnymi wzorami. Stąd taka różnorodność modeli bielizny Key - by każda z nas znalazła swoje ulubione figi - i młoda dziewczyna i dojrzała kobieta. Dla ułatwienia odnalezienia się w naszej ofercie przypisaliśmy krojom majtek konkretne kolory – wzory mini (niskie kroje) znajdziecie w żółtych opakowaniach, midi (średnie) w lawendowych, a maxi (majtki z wysokim stanem) w fuksjowych. Tak, byście z łatwością odnalazły swój ulubiony krój.

majtki key, rodzaje krojów majtek key

Jak dobrać idealny dla siebie krój?

Po pierwsze poczuj i pomyśl co lubi Twoje Ciało. Co daje mu komfort? Jakich odczuć pragniesz? Czy lubisz kiedy bielizna wspiera i podtrzymuje ciało czy wolisz, żeby była niewyczuwalna na ciele? Bo wybieramy dla siebie i z troską o swoje ciało. Dopiero w drugiej kolejności bierzmy pod uwagę ubranie, które tego dnia założymy. Jednego dnia ideałem będzie kojący, przewiewny bambus o niskim kroju, innego bawełniane majtki z wysokim stanem delikatnie podtrzymujące brzuch.

majtki z koronką, bielizna key

Czego dzisiaj pragnie Twoje ciało? Lubi koronki? A może pragnie niewyczuwalnego szwu w pachwinie? Ciało czuje wszystko. Jeśli wybierzesz miękkie, płaskie szwy lub wykończenie koronką bielizna będzie niemal niewyczuwalna. Jeśli majtki będą wykończone gumeczką ciało będzie czuło podtrzymanie, wspieranie. To zasada niezależna od wysokości bielizny. Dlatego w każdym z wariantów mini/ midi/ maxi zobaczycie tak wiele propozycji – są dni kiedy pragniemy koronki z tyłu i w pełni osłoniętego przodu. Albo koronki tylko na boku. A w dni pełne pośpiechu  - wybieramy sportowy krój bielizny. Są momenty, kiedy z radością wracamy do eleganckich form, subtelnych melanży i romantycznych koronek. Kochamy kolor i pamiętamy o sile tradycji czyli naszej bazie – klasycznej bieli i czerni oraz uniwersalnych beżowych, cielistych majtkach. Są różne dni i różne nasze wybory. Najważniejsze by iść za Głosem Ciała.

Majtki niskie mini

mini majtki, niskie majtki, bielizna key

Ten rodzaj kroju (o symbolach LPR i LPN) dedykujemy kobietom, którym zależy na tym, by bielizna była możliwie nisko i nie wystawała powyżej linii spodni i spódnic. Wzór LPN minimalnie zakrywa biodra i zmysłowo odsłania pośladki. To bikini o niskim kroju, ale szerszym boku (8cm).

Jeśli szukacie niskiego kroju i wąskiego boku (między 4 a 6,5 cm w zależności od konkretnego modelu) to polecamy model LPR. Wzór LPR w pełni okrywa pośladki i wspaniale sprawdza się również dla kobiet w ciąży, bo to majtki które ładnie ułożą się pod brzuszkiem i nie będą się rolować.

Majtki mini bikini występują w naszej ofercie od rozmiaru S do 2XL.

Majtki midimajtki midi, bielizna key

To najbardziej uniwersalny wzór (oznaczenie LPC), czyli klasyczna linia bikini o wyższym kroju i szerokim boku (9 cm). W pełni okrywa brzuch i pośladki. Dedykowany wszystkim typom sylwetki – i tym drobniejszym Kobietom i tym o pełniejszej figurze.

Majtki midi bikini występują w naszej ofercie od rozmiaru S do 2XL.

Majtki maxi z wysokim stanem

wysokie majtki, majtki z wysokim stanem

Majtki damskie z wysokim stanem (linia LPF i LPM) to pełna ochrona brzucha, lędźwi i nerek, czyli naszego Centrum Energetycznego Ciała. Majtki LPM sięgają do linii pępka i mają szeroki bok - 16cm.

Majtki maxi bikini występują w naszej ofercie od rozmiaru S do 3XL.

Ciepła bielizna Hot Touch na chłodny czas

Naszą dumą jest bielizna Hot Touch na jesień i zimę – tremo ochronne majtki, bokserki i długie szorty. To zbawienie dla tych kobiet, które marzną i rozumieją jak ważne jest, by ogrzewać swoje narządy wewnętrzne - a w szczególności nerki i pęcherz. Nasze bardzo ciepłe majtki damskie Hot Touch wykonane są z dzianiny bawełnianej drapanej, która efektywnie zatrzymuje ciepło i nie pozwala na wyziębienie. W ofercie Key znajdziecie 6 wariantów ciepłej bielizny o trzech poziomach zabudowania:

ciepłe majtki, bielizna Key, bielizna hot touch

Jeśli lubisz błogie ciepełko zimą, poznaj nasze majtki Hot Touch!

Karolina i Ewa