Jak będzie wyglądał 2024 rok z autorskim kalendarzem KEY?

Jak będzie wyglądał 2024 rok z autorskim kalendarzem KEY?

Od kilku lat robimy sobie w firmie kolorowy  prezent – tworzymy nasz osobisty Kalendarz. Stworzony tak, jak czujemy Życie: z jego podziałem na cykle - pięknie graficznie ujętymi przez nasze rysowniczki, ważnymi momentami i świętami – tymi zupełnie na poważnie, i zdecydowanie mniej 😉 które fruną z lekkim uśmiechem... czułymi słowami, kierowanymi prosto do Serca.
Zobaczycie piękne zdjęcia i nasze rysunki, które wyjęte z piżam, homewearów i bielizny jaśniej i GŁOŚNIEJ opowiadają o tym, co nas zachwyca... A zachwyca tak wiele i w tak różnych momentach w roku.
kalendarz autorski KEY wiosna

 

Nasz kalendarz to też codzienna droga do równowagi, żeby nie umknęło to co piękne w naszej pracy wśród tych wszystkich powinności, różnicach zdań, naglących terminach, planach.. żeby zatrzymać się na dziś, zrobić głęboki wdech, uśmiechnąć się, poczuć lekkość i radość ze wspólnego tworzenia ❤ Jeszcze raz doświadczyć, jak głęboki sens ma to, że TWORZYMY RAZEM 😊

Z czasem zaczęliśmy się dzielić kalendarzem z bliskimi ludźmi, którzy naszą pracę wspierają – modelkami i modelami, fotografami, wieloletnimi współpracownikami i przyjaciółmi marki ❤ I wiele razy dane było nam słyszeć, że jest ZA fajny, by korzystać z niego w pracy.. a z drugiej strony cały sens jego powstania opierał się na tym, by ten wspólny czas naszej pracy docenić, celebrować, po prostu się nim cieszyć. Mimo, że nie zawsze jest łatwo iść w tę samą stronę, a ostatnie lata szczególnie stawiały przed nami duuużo wyzwań to warto. Warto Razem zakończyć rok i wspólnie zacząć kolejny.
Autorski kalendarz KEY ciało mój dom

I w tym roku pragniemy zaprosić Was głębiej do naszego świata, w którym Ciało to mój dom ❤ a naszym przesłaniem na najbliższy rok jest Body color therapy i umiłowanie Ciał naszych wszystkich, które będą się uśmiechać się do Was z kart naszego kalendarza 😊 Ciał, które w fuksji, zieleni, błękicie i słonecznej żółci zawirowały i zatańczyły na naszej okładce. Są też zapowiedzią radosnej wibracji wiosenno-letniej kolekcji i nasyconych, intensywnych kolorów jesieni i zimy. Bo rok 2024 ogłaszamy rokiem Mocy Koloru, a jak wiadomo od lat kochamy Kolory Natury – i te zaczerpnięte z dojrzałej w słońcu brzoskwini i te delikatne, migoczące niczym płatek bławatka. Tyle pięknych kolorów przed Nami!

Do zobaczenia w nowym roku!

Karolina i Jola

PS. W naszym internetowym sklepie Kalendarz na rok 2024 będzie na Was czekał od 6. stycznia ❤ data wielce nieprzypadkowa!

 

Autorski kalendarz KEY różne wzory   Autorski kalendarz KEY trzy kobiety  Autorki kalendarz KEY zima