ciepła bielizna hot touch KEY, bielizna termo ochronna, bawełniana bielizna

Ciepła bielizna Hot Touch - nasze jesienno-zimowe opowieści

Skąd pomysł na ciepłą bieliznę? … Na początku było zimno.

A potem przyszła literka P: P jak potrzeba, P jak pomysł i by coś zaistniało, musiało pojawić się trzecie P – praca. Potrzebą było ciepło i wygoda. Pomysłem - bawełniane otulenie z przytupem, czyli nasza linia ciepłej bielizny Hot Touch, ❤ którą dopieszczamy niezmiennie od 2000 roku 😊 

Jak zakochaliśmy się w wygodnej bieliźnie? … Bliskość i ciepło.    

Czasami jest tak, że najważniejsze rzeczy pojawiają się jako mgnienie, urywek rozmowy i nasze potrzeby zyskują nowe życie. Myślę tutaj o tych wszystkich wymianach myśli i energii, które płyną w rozmowach między kobietami. Takich słów, które czułe ucho wychwytuje, a serce próbuje zaradzić:

„Ja to zawsze zmarzluch jestem...”;

„Od dziecka nie znoszę rajstop, czuję jak całe Ciało mi się elektryzuje...”;

„Na zimę w lecznicy zawsze marznę i mam 3 razy w miesiącu zapalenie pęcherza...”

Pomoc i wsparcie naturalnie przeplatają się w bliskich relacjach, dlatego często jest tak, że bielizna Hot Touch trafia w nasze ręce jako prezent albo polecajka od serca...

Tak też trafiła do mnie pierwsza para ciepłych legginsów„spróbuj, zobacz..” No to zobaczyłam – szerszy pas, ściągacze.. i poczułam na swojej skórze melanżową, przyjemną w dotyku dzianinę, która była blisko ciała, ale bez uczucia wciskania w żołądek i opięcia na łydce.. Pomyślałam, że może wreszcie (WRESZCIE!) znalazłam legginsy na jesienne i zimowe zajęcia jogi. Było niebyło przy rozmiarze XL to ważne mieć legginsy, które są twoim wsparciem i współgrają z ruchem. Co więcej - trzymają się na swoim miejscu i są na tyle elastyczne, że naddają się przy wszystkich asanach, nawet tych, w których walczy się o godność 😉  i utrzymują Ciepło przy ciele podczas relaksacji czy medytacji.

Czy był efekt WOW? Był i jest. Bo par ciepłych legginsów, z ręką na sercu, mam nie kilka, a kilkanaście. Bo okazało się, że przygoda z jogą to dopiero początek.

Dokąd jeszcze w ciepłej bieliźnie Hot Touch? … ano wszędzie!

Legginsy Hot Touch ubierałam w podróż pociągiem i nad samo morze.. i w góry i w szuwary - te w wersji sportowej ze ściągaczem w kostce sprawdzą się w każdym terenie.Drugi model z węższym pasem, zakończony na prosto noszę niemal całą zimę do spódnic zamiast rajstop. A kiedy jest ultrazimno to dorzucam jeszcze halkę i nie martwię co będzie, jeśli odjedzie mi tramwaj sprzed nosa...

Dla kogo stworzyliśmy ciepłą bieliznę Hot Touch? …Nitka ciepła idzie w świat.

Idzie, idzie.. bo jak coś Cię zachwyci to nie zachowujesz tego dla siebie, dzielisz się z tymi, których kochasz. Żeby im też było dobrze, lepiej, cieplej. Poszły w świat Hot Touche i niosły ciepło, bo komplety ciepłej bielizny popłynęły i do przyjaciółki zmarzlucha „Przy – 10 mam sine ręce” i do dzikiej Kobiety, która po lasach zdjęcia robi i zwierzaki leczy.. i do Mamy i do wujka, który ryby łowi w każdych warunkach.. Radość była i wracała jako wiadomość zwrotna:

 „Po takim górskim wyrypie, albo całodniowym zasuwaniu rowerkiem przez mroźny Wrocek, to nie ma nic lepszego niż ciepła kąpiel i bielizna Hot Touch zamiast kocyka… Merinosy kochałyby i nosiły, gdyby miały takiego Hot Toucha, a morsy marzą o nim w skrytości, ale się nie przyznają..” z radością opisywała Magda.

Ci co morsują, potwierdzają... a tam nie ma miękkiej gry, więc wiedzą co mówią… 😊

Ciepła bielizna Hot touch dla miłośniczek zimowych sportów. 

Ruch jest ważny, ale nie trzeba od razu dotykać sportowego morsującego ekstremum. Na przykład nasze koleżanki z pracy Ela i Ewa, co roku na narciarskim stoku stawiają na bieliznę Hot Touch. Ela z mężem są z tych śmigających jak strzałka i kochających linię bielizny Hot Touch za to, że ma świetną cyrkulację powietrza i ciało oddycha. A Ela powtarza „Hot touch to moja druga zimowa skóra”, doceniając otulenie i ochronną funkcję narządów wewnętrznych, które daje bielizna Hot Touch. To poczucie „drugiej skóry” to niezwykła bawełniana miękkość i poczucie zaopiekowania, czyli wszystko to, co wyróżnia termoochronny Hot Touch od typowej bielizny termoaktywnej.

Ewa jak sama mówi „nie jestem wirtuozem narciarstwa i moją jazdę można nazwać wolną i raczej jeżdżąc mogę zmarznąć niż się spocić – dlatego nasza bielizna  Hot Touch jest na ten styl uprawiania zimowego sportu po prostu idealna… W przerwie na gorącą herbatę pomiędzy zjazdami można zdjąć w kawiarni bluzę, pod którą jest bluzka z długim rękawem Hot Touch i wygląda się nie jak w bieliźnie, ale w klasycznej, prostej koszulce”.

Każdemu według potrzeb, bo przecież otulenia potrzebują i Ci co na wysokich obrotach i Ci, którzy zwalniają tempo i się regenerują. A z zimowych sportów najbardziej lubią kominek, koc i goździkowe pomarańcze w kubku nie tylko z herbatą…        

Nasza codzienność w ciepłej bieliźnie Hot touch …Po domu, do biura i na spacer.

Zresztą ile Kobiet, tyle opowieści... Pamiętam jedną z zimowych sesji, w których brała udział niesamowicie energetyczna modelka, Paulina. Była zachwycona bielizną Hot Touch, bo taka mięsista w dotyku i te miękkie koronki, no ale.. miała rozmiar 46 a Hot Touch jest do rozmiaru XL... Długo musiałyśmy ją namawiać żeby spróbowała i przymierzyła bo jest naprawdę elastyczny… i kiedy przestała myśleć o sobie jako o rozmiarze i po prostu sprawdziła jak się Czuje poszedł ten błysk w oku, który zapala wewnętrzny Ogień „Ooo ranyy! Wezmę dla siebie! I dla siostry, bo ona zawsze marznie, kiedy wychodzi rano z psem, a w tych spodniach i bluzie będzie jej o niebo lepiej”.

Beata się śmieje, że ona i jej córka, nastolatka, nie wyobrażają sobie zimy bez Hot Toucha. Leginsy z szerokim pasem służą jako spodnie do długich swetrów i tunik. Główny atut to znowu ciepło i zmniejszenie objętości talii.. A halka z koronką na dole to idealna ciepła sukienka pod marynarki i sweterki… no i świetnie zachowuje fason po częstym praniu! Jest nadal miękka i przyjemna w dotyku. Po prostu uwielbiam!” 

Fakt, trwałość bielizny Hot Touch to jej ogromny atut.. i to że zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu, żadnego wypychania kolan czy wyciągniętych rękawów, czyli tych wszystkich „niespodzianek”, które przy elastycznych dzianinach się pojawiają. 20 lat pracy i doświadczenia nas wszystkich sprawiły, że zimowa bielizna Key ma wiele oddanych miłośniczek.

męska bielizna termoaktywna hot touch, ciepła bielizna męska, bielizna na zimę dla mężczyzn

A co powiecie o ciepłej bieliźnie dla mężczyzn?

Panowie, choć oszczędniejsi w słowach, też nie kryją zachwytu – „na zimę obowiązkowo do pracy, na wyjazdy do lasu, właściwie nie potrzebuje nic innego jak wyjeżdżam”. Bokserki z linii Hot Touch mają dopasowane nogawki delikatnie przylegające do ud — nie ograniczają ruchów i nie są widoczne pod ubraniem. Set koszulka z długim rękawem i legginsy ze ściągaczem przy kostce zapewnią pełen komfort, nawet w ekstremalnych sytuacjach

Także… Zimo, w tym roku możesz zaskoczyć tylko drogowców, bo my jesteśmy przygotowani!

Całą kolekcję ciepłej bielizny dla mężczyzn Hot Touch znajdziesz tutaj

Natomiast wszystkie Panie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą ciepłej bielizny dla kobiet!