ciało mój dom, sklep z bielizną, naturalna bielizna

Jak to jest Być i Żyć w swoim Ciele - swoim Domu?

Ciało to miejsce naszego Życia. W nim jesteśmy, odczuwamy... żyjemy. Ciało prowadzi nas przez życie, bo widzi, słyszy i czuje. To dzięki niemu odbieramy
Świat i przeżywamy to, co nas otacza. Ciało to osobisty Wszechświat każdego z nas i warte jest prawdziwego, uważnego odkrywania. Jest nam wierne i zawsze stara się służyć jak najlepszy przewodnik po Życiu. Pamiętajmy, aby słuchać tego, co ma nam do powiedzenia, a będzie nas długo wspierać w radosnym i dobrym Życiu.

ciepłe majtki dla kobiet

Jak rozwijać pozytywną relację ze swoim ciałem?

W ciągłym dążeniu do doskonałości często zapominamy o naszych wewnętrznych potrzebach. Stworzenie pozytywnej relacji ze swoim Ciałem stanowi pewien proces doświadczeń między tym, co fizyczne, a naszym wnętrzem. W pewnym momencie  powinniśmy się zatrzymać i głęboko wsłuchać w siebie. Tak właśnie rozpoczyna się droga do  akceptacji i harmonii. Pełna współpraca pomiędzy naszym umysłem a wszystko czującym Ciałem, pozytywnie wpływa na nasze doznania, uczucia, a także sposób postrzegania samego siebie w doświadczaniu Życia.

majtki z koronką, białe majtki z koronką, czarne majtki z koronką

Jak to jest być w pozytywnej relacji ze swoim ciałem?

Wiele kobiet nieustannie dąży do osiągnięcia „idealnej” sylwetki. Stosują one diety odchudzające,  forsują się intensywnymi treningami czy poddają licznym zabiegom upiększającym. Chcą tym sposobem zaspokoić często nie własne, a narzucone im odgórnie oczekiwania i standardy. Większość kobiet czuje się źle z tym, jak wygląda, czego przyczyną jest zanurzenie w rygorystycznych kanonach piękna. Postrzegają one swoje Ciało z pozycji nieprzychylnego obserwatora i poddają je ciągłej krytyce. Tym samym budują  w sobie kompleksy i zapominają o tym, co najważniejsze - szacunku i miłości do swojego własnego Ciała. Jest ono nieodłącznym elementem naszego Ja, a często zostaje traktowane jako coś odrębnego, coś obcego, na co nie mamy pełnego wpływu. Jednak tylko harmonijna symbioza Ciała i Umysłu  pozwala osiągnąć wewnętrzny, głęboki spokój oraz szczerą radość z Życia i otaczającego nas świata. Właśnie dlatego tak ważne jest, by odrzucić nieprzyjazne standardy, kanony i oczekiwania w stosunku do naszego Ciała. Pozwolić mu być naturalnym i wolnym tak, aby mogło stanowić z nami nierozerwalną jedność. 

Zapraszamy do kontaktu KONTAKT