Bielizna KEY na Targach Mody Autorskiej we wrocławskiej Czasoprzestrzeni

Bielizna KEY na Targach Mody Autorskiej we wrocławskiej Czasoprzestrzeni

Czasoprzestrzeń to punkt wyjątkowy na mapie Wrocławia ❤️ Ile odwagi i wiary trzeba, by na nowo tchnąć życie w starą zajezdnię tramwajową… Czasoprzestrzeń to miejsce Spotkań, którą tworzą i współtworzą pasjonaci z różnych światów – sztuki, kultury, rękodzieła, głodni nowych smaków i naturalnych kosmetyków, miłośnicy roślin i po prostu rzeczy wyjątkowych. Jak sami o sobie piszą „tworzą poza głównym nurtem”, za to z Sercem otwartym i czującym to, co naprawdę w życiu jest ważne ❤️

Bielizna KEY i Czasoprzestrzeń 

Mniej więcej od dwóch lat Magda, nasza koleżanka z działu handlowego, mówiła że to miejsce dla nas. Że to fale nasze i energia podobna. Mówiła, mówiła i… zrobiła. ♥ Dzięki niej przenieśliśmy cząstkę naszego ‘Wilczego Zakątka’ na Targi Mody Autorskiej, by z Radością opowiedzieć o tym, że Ciało to mój dom, a Kobiecość i Męskość jest pięknem, siłą i mocą ❤️ czemu kochamy nasze Ciała wszystkie i dla nich tworzymy od ponad 33 lat wygodną bieliznę, kolorowe i miękkie piżamy i podomki lekkie niczym piórko…

Dla każdej z nas ten ciepły, wiosenny weekend był ważnym i osobistym przeżyciem 😊 Magda, inicjatorka naszego pojawienia się na Targach Czasoprzestrzeni z radością opowiadała:

Było PIĘKNIE! 😊

Bardzo się cieszę, że mogliśmy BYĆ Blisko Kobiet, Mężczyzn, Naszych potencjalnych gości w Wilczym Zakątku. Cały weekend Opowiadałyśmy o Naszej pięknej przestrzeni na Polaka 20 ❤️ o tym, że Tworzymy Razem dla Kobiecego i Męskiego Ciała.

Mówiłyśmy, że „Ciało mój dom” ♥ a piękny plakat z daleka przyciągał uwagę i stawał się początkiem ciekawych rozmów.

Dziękuję bardzo Wszystkim Kobietom za zaangażowanie w ten czas. 😊 ”

Jola opisuje swoje uczucia tak:

„Wracając do wydarzenia wyjątkowego jakim było nasze Wyjście z ciszy i pokazanie się wśród wrocławian na cenionej i znanej imprezie jaką jest Czasoprzestrzeń Cieszyły mnie odpowiedzi na bardzo proste pytanie:

„Dlaczego Tu Jesteśmy??” 

I w odpowiedzi przyszły tak proste słowa:

🌞 aby powiedzieć ludziom proste - JESTEŚMY .

🌞 aby stworzyć na mikro przestrzeni makro przesłanie - CIAŁO MÓJ DOM,

🌞 aby po prostu BYĆ i słuchać ludzi i zapraszać ich do interakcji z nami - uśmiechem, zaproszeniem, dzieleniem się słowem i Majtkami 😉,

🌞 aby radość tworzenia nie wygasła i by cieszyć się każdym dobrem do nas słowem,

🌞 aby uczestniczyć z ludźmi w Tym co Tam działo się podczas trwania wydarzenia,

🌞 aby przeżywać prostą radość jaką jest dzielenie się bielizną i przypomnieć - Jesteśmy !

🌞 aby poczuć uskrzydlenie i wzmocnienie i poczucie Sensu, bo zdrowa bielizna naturalna i kolorowe majtki są Fajne 🙂

I to wszystko się zadziało i Czuliśmy jak bardzo wszystkim nam to Bycie Razem było potrzebne , by dalej działać i pracować razem nad fajnymi wzorami i by Miejsce jakim jest Wilczy Zakątek cieszyło wszystkich, bo Wiemy i jest Prawdą to, że jest to Piękna Przestrzeń dla Ciała ❤️

Emocje - RADOŚĆ BYCIA RAZEM ! - prawdziwy Kontakt 🌞”

Wspomnienia z Targów mody Autorskiej

Iwona, którą na co dzień wraz z Moniką możecie spotkać w gościnnych progach Wilczego Zakątka, targi w Czasoprzestrzeni wspomina:

„To fantastycznie spędzony czas… Wspaniali ludzie, którzy nas odwiedzali. Zaglądały do nas nasze stałe klientki, jak również kobiety, które nie wiedziały jeszcze o istnieniu „Wilczego Zakątka”. Podeszła do nas kobieta z pytaniem „A co wy macie wspólnego z tym słynnym KEY’em?”

Myślę, że taki NASZ udział w targach jest bardzo dobrym pomysłem – niektórzy mam wrażenie obserwowali nas z dala, ale nie podchodzili – więc taki aktywny – cykliczny nasz udział w tym wydarzeniu da klientom taką świadomość, że JESTEŚMY. Jesteśmy stąd ❤️ firmą z Wrocławia (!) taką rodzinną, uważną… i to już od ponad 30 lat 😊

Ewa K. najbardziej wspomina niezwykłą wymianę energii, którą poczuła w niedzielny poranek:

„Dla mnie było bardzo radośnie i bardzo pozytywnie – nastawienie odwiedzających bardzo otwarte, chętni do rozmowy, chcący dotykać wzorów, przymierzać, doświadczać!

A największą radość czułam, jak w niedzielę zebrałyśmy się razem (kiedy wymieniałyśmy się z naszymi koleżankami 😊) i byłyśmy wszystkie w koszulkach „Ciało Mój Dom” – doskonała energia!!!

A jedna z Pań, z którą rozmawiałam wcześnie rano – nic nie chciała, sama sobie szyje, ale odchodząc powiedziała „bardzo ładny plakat” wskazując na „Ciało Mój Dom”.

Asia poczuła, że

„ ….nasze wspólne Targi to był dobry, miły czas, napełniający pozytywną energią, radością, spotkaniami z ludźmi, rozmowami o naszej przestrzeni, naszych fajnych wzorach bielizny i znaczeniu idei że Ciało to nasz dom❤️ – co było przyjmowane ze zrozumieniem i radością, że nasza firma produkująca bieliznę i piżamki – tak mocno zwraca na to uwagę.

Dużo serdeczności, uśmiechu, radości, entuzjazmu naszego i ludzi którzy nas odwiedzali.

Czas płynął mi lekko i przyjemnie – a pozytywne wibracji brzmiały we mnie jeszcze długo po powrocie do domu.”

Podobnie wysoki lot i radosną energię odczuła Beata:

„Spotkania w  Czasoprzestrzeni było niezwykłe. Z Kobietami, Mężczyznami, którzy nas znają lub poznają 😊 Zawsze z uśmiechem, radością toczyły się rozmowy. Była moc i energia, które siedzą we mnie do tej pory.

Zachwyt naszymi wzorami, majtkami i piżamkami, szczególnie bambus określany jako delikatny dla ciała… Jedna z kobiet dotykała go i dotykała, i dotykała i męża wołała, aby dotknął 😊

Było to również spotkanie z ludźmi, którzy potrzebowali się otworzyć, porozmawiać o swoim życiu, o tym co ich smuci i raduje. Słuchali z ochotą o naszych Majtkach Mocy

Z ogromną radością i zainteresowaniem przyjmowali zaproszenia do naszego Sklepu.

Prosiłam również, by polubili naszą stronę na FB, bo płyną tam wieści o naszych ciekawych spotkaniach, nowościach i promocjach 😊”

Kasia z uśmiechem opowiada:

„Bardzo się cieszę, że wzięliśmy udział w Targach w Czasoprzestrzeni… Miałam poczucie jakbym przeniosła się trochę w czasie 😊 Taką atmosferę z pewnością tworzyło To miejsce z ciekawym wnętrzem oraz różnorodność prezentowanych pięknych wzorów i usług…

Będąc tam miałam poczucie, że wokół jest mnóstwo niezwykłości, tworzonych przez innych Pasjonatów…, a które są warte poznania. Spotkania z Klientami, z których jedni nas znali, inni dopiero poznawali, były idealnym „doładowaniem baterii” i upewnieniem, że to miejsce dla Nas oraz że w  tego typu inicjatywach powinniśmy brać udział jak najczęściej.

„Czasoprzestrzeń” to dla mnie połączenie PASJI, REFLEKSJI, INSPIRACJI i POZYTYWNEJ ENERGII…czyli w skrócie nasz Key. 😊”

Z Serca wszystkim Dziękujemy za wspólny Czas ❤️i z uśmiechem zapraszamy do naszego Wilczego Zakątka na Polaka 20 ❤️

Radosne Kobiety z Key ’a

💗 Magda, Ewa & Ewa, Iwona, Monika, Joasia, Ela, Beata, Kasia, Ania oraz Jola & Jola i Karolina 🌹🌹🌹

Ps. Do zobaczenia na kolejnej edycji Targów autorskiej mody w Czasoprzestrzeni ❤️ już 18 i 19. maja!