Dołącz do nas

Domyślnie tworzona z Twojego adresu e-mail

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wprowadzone hasła się nie zgadzają.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Wspieramy

Wartościami, jakimi się kierujemy są niezmienne – i w życiu, i w pracy – są dla Nas prawda, szczerość i bycie Razem. To bycie Razem przejawia się również w poczuciu, że prowadzenie firmy to nie tylko zarabianie (chociaż bez tej podstawy materialnej nie mogłyby zaistnieć inne działania, w które się angażujemy), ale również umiejętne dzielenie się . Dlatego od momentu powstania Key, czyli od 1991 roku, angażowaliśmy się w pomoc i wparcie tym, którzy tego potrzebowali. Zawsze to była, będzie i jest pomoc rzeczowa, adekwatna do naszych aktualnych możliwości. Każdy, także i my, mamy zarówno sposobność, jak i ograniczenia. Jednak na każdą prośbę o pomoc staramy się odpowiedzieć i w miarę możliwości wesprzeć.

 

Od wielu lat współpracujemy z Domami Dziecka i Domami Samotnej Matki, początkiem naszego zaangażowania było niezwykłe Spotkanie z dyrektorem domu dziecka w Obornikach Śląskich w roku 1994. Wspaniałym człowiekiem, który wszedł do pokoju w biurze wczesną wiosną i ujął Nas swoją szczerością , MocąSerca (!) i radością z przyjęcia takiej formy pomocy, jaka była możliwa – kolorowej bielizny naszej dla dziewcząt i chłopców :-)). To był piękny czas i początek wspólnej drogi, spotkań z dziećmi, wspólnego świętowania w domu dziecka i podczas imprez plenerowych. Ważne doświadczenie, które na zawsze pozostawiło po sobie piękne wspomnienia…

 

W 1997 roku zaangażowaliśmy się w pomoc dla powodzian, którzy stracili cały dobytek. Czując, że chociaż tym drobnym gestem możemy ich wesprzeć w tak trudnych dla nich chwilach.
Ostatnio włączyliśmy się także w dostarczenie materiałów dla warsztatów terapeutycznych w Zakładach Karnych. Cieszymy się, że nasze piękne dzianiny mogą odrodzić się w nowych formach i kształtach i pomóc komuś w realnej zmianie jego życia.

 

Latem ubiegłego roku dołożyliśmy swoją cegiełkę do zorganizowania pielgrzymki dla osób bezdomnych zainicjowaną przez Fundacje Kapucyńską. Wierzymy, że pewnymi rzeczami możemy się dzielić i wymieniać, jednak bielizna jest czymś tak osobistym i prywatnym, że każdy powinien mieć komfort posiadać ją tylko dla siebie .

 

Jeśli chcą Państwo do nas napisać w sprawie wsparcia materialnego, prosimy o kontakt
na adres: wsparcie@key.com.pl

 

bądź z nami w kontakcie z Naturą

Zapisz się do newslettera