Dołącz do nas

Domyślnie tworzona z Twojego adresu e-mail

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wprowadzone hasła się nie zgadzają.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

O nas

A dzisiaj…

A dzisiaj pracujemy Razem w dobrze znanym nam rytmie w bliskim otoczeniu natury
Rysujemy-Malujemy, dotykamy- przymierzamy, dotykamy, doświadczamy i wspólnie działamy… bo każda nasza kolekcja powstaje z duuużym wyprzedzeniem, żebyśmy mogli poczuć i doświadczyć każdego aspektu projektowanych przez nas cudeniek :))) i by zadbać o każdy ich szczegół.

Czasami nasza praca przypomina dzierganie na drutach – w skupieniu, oczko po oczku, spokojnie i każdego dnia wykonujemy naszą pracę. Bywa, że przypomina bardziej sportową sztafetę, kiedy Wir pracy przechodzi od działu projektów, poprzez dział konstrukcji, zakupu, aż po dział handlowy, marketing i magazyn. Niekiedy tę „iskrę” niesiemy wspólnie, zdarza się że jakiś fragment – samodzielnie.

Naszą pracę możemy też porównać do procesu tworzenia bransoletek, który NaszeKobiety miały przyjemność poznać, tworząc przepiękne prace podczas jednych z naszych warsztatów.

Na początku wybrałyśmy najbliższe Sercu kamienie pełne Mocy i symboli w zaklęte postaci koralików – każda z nas układała swoją kompozycję.. pełną osobistych znaczeń i pięknych historii. Każda żyłka, po pewnym czasie nawlekania (i  twórczego skupienia :))), przybierała postać kręgu, a na niej roztańczyły się koraliki i powstała bransoletka z duszą :)))

Bo każda, nawet najdrobniejsza rzecz, która wypływa z Duszy, przechodzi przez wiele par oczu, rąk i Serc twórczych Kobiet i Mężczyzn. By to, co później trafi na Wasze piękne ciałka było wygodne, piękne i idealnie dopasowane a takie Cuda powstają tylko, kiedy pracuje się Razem, dzień po dniu, jako Twórczy Zespół.

Mamy nadzieję, że historie skryte w naszych produktach będą bliskie Waszym sercom i dodadzą Wam Energii wtedy, kiedy najbardziej będziecie jej potrzebować .

bądź z nami w kontakcie z Naturą

Zapisz się do newslettera