Dołącz do nas

Domyślnie tworzona z Twojego adresu e-mail

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wprowadzone hasła się nie zgadzają.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Męska Klasyka
PROSTE WYBORY
Męskie Historie
WZORY Z AUTORSKIM NADRUKIEM
Siła, wsparcie i mocne stąpanie po ziemi – za to cenimy Mężczyzn. Wasza energia wymaga innego podejścia, dlatego zadbaliśmy o kroje dające Wam wyjątkowy komfort i kolory, które dają Wam niezależność.
Męska energia na męskie podróże – ruszaj w drogę w naszym homewearze.
Nasz sposób na chłodne noce i poranki
– naturalne piżamy męskie.
Szlafroki z męskich dzianin zadbają
o Twoje ciało wtedy, kiedy tego potrzebujesz.
Ciepła bielizna na chłody
W chłodniejsze dni
możesz zatroszczyć się
o zdrowie swoje
i swoich najbliższych
wybierając naturalnie ciepłą
bawełnianą bieliznę – hot touch.

Bestsellery

bądź z nami w kontakcie z Naturą

Wygodna bielizna i ubrania dla mężczyzn

Key to polska firma projektująca bieliznę i odzież domową dla mężczyzn w zielonym sercu Wrocławia. Od lat skupiamy się na codziennym komforcie każdego mężczyzny i każdą kolekcję przygotowujemy tak, by znalazły się w niej niezwykle wygodne i miłe w dotyku piżamy, szlafroki i homeweary w naturalnych kolorach. Homeweary to wygodne, przyjazne w dotyku domowe ubrania, nieograniczające ruchów czyli coś, czego pragnie każdy mężczyzna — szczególnie gdy przychodzi czas na regenerację i odpoczynek. Przewiewna dzianina, wygodny krój i dopasowany wzór — to nasz klucz do dobrego samopoczucia.. i to nie tylko w domowym zaciszu.

Kolorowa i bazowa kolekcji męskich bokserek i slipów to od lat docenianie produkty marki Key. Głęboko wierzymy, że idealna bielizna dla mężczyzn to taka, która dodaje siły i energii, a także zapewnia pełną swobodę noszenia w domu i w pracy. A połączenie klasyki i nowoczesności w odzieży dla mężczyzn Key to sprawdzone kroje dopełnione ciekawymi, inspirującymi grafikami nawiązującymi do natury, cykli przyrody, mocy żywiołów i rodzinnej tradycji. W sklepie Key odnajdziesz piękne i różnorodne wzory polskiej odzieży dla mężczyzn, które będą doskonałym pomysłem na prezent dla ukochanego mężczyzny.

Zapisz się do newslettera