Dołącz do nas

Domyślnie tworzona z Twojego adresu e-mail

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wprowadzone hasła się nie zgadzają.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

 

Bliżej Natury
Z ROŚLINNYMI RYSUNKAMI

 

 

Powrót do Źródeł
INSPIROWANE SZTUKĄ LUDOWĄ

 

 

Kobieca krata
KRATY I KRATECZKI

 

Co to znaczy, że bielizna jest dobrze dobrana? Dla nas to połączenie wygody z jakością co w praktyce dnia codziennego oznacza, że dobrze czujemy się w swoim ciele. Czujemy się pięknie!
Kobiece historie na każdy dzień
opowiedziane w naszych ubraniach.
Nasze piżamy i szlafroki z miękkich dzianin
zatroszczą się o Twoje ciało nie tylko w nocy.

Bestsellery

bądź z nami w kontakcie z Naturą

Wysokiej jakości bielizna i ubrania dla kobiet

Key jest polską marką, która od 1991 roku z troską i uwagą tworzy swoje kolekcje w spokojnym zakątku miasta Wrocław. W naszym sklepie prezentujemy kolorową i wygodną odzież dla kobiet – urocze koszule nocne i piżamki, komfortowe ubrania po domu – homeweary, inspirowane naturą sukienki i miękkie, kobiece szlafroki.

W Key znajdziecie całą gamę wygodnej bielizny – ponadczasowe majtki bazowe, czyli klasyczne majtki damskie w trzech podstawowych kolorach. Od niedawna w naszej bazowej ofercie znalazły się niezwykle wygodne majtki bambusowe, które są jak druga skóra i cudownie chłodzą ciało podczas upałów. Oczywiście w każdej sezonowej odsłonie proponujemy Wam odrobinę szaleństwa w doborze kolorystycznym Waszej bielizny – radosne, kolorowe majtki pełne opowieści z naszych ogrodów, spacerów i zachwytów nad przyrodą.

A miłośniczki koronek i subtelnych melanży także znajdą propozycje dla siebie. Projektując wygodną odzież dla kobiet szczególnie ważne dla nas jest, aby nasze ubrania były wygodne i wprawiały wszystkie Kobiece Ciała w dobry nastrój – i stąd wzięła się nasza myśl przewodnia „Kochamy nasze ciała – wszystkie!”

Starannie dobieramy kolory i desenie, często nawiązujemy do ludowego wzornictwa oraz rodzimej historii. Dopasowujące się do figury miękkie dzianiny, przewiewne, lekkie tkaniny, magia barw i dbałość o każdy szczegół to znaki rozpoznawcze naszej marki.

Zapisz się do newslettera